Tipo czech s.r.o. – klasická zlodějská předváděcí akce

Černé ovce – dne: 26.1.2010

Firma: TIPO CZECH s.r.o.
IČO: 28 50 55 22

Klasická ukázka předváděcí akce s touto firmou, která si nebere servítky a vnutí Vám zboží v hodnotě do 500,- Kč, avšak vy ji musíte splatit v hodnotě 20 000,-.
Pozor na podpisy jakýchkoliv papírů, neboť Vám dají podepsat také papír o tom, že jste si tuto firmu pozvali k sobě domů a tím pádem nemáte nárok na případné vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů.

3 thoughts on “Tipo czech s.r.o. – klasická zlodějská předváděcí akce”

 1. Firma: Top-live s.r.o.

  Pozor! Prodají Vám zboží, které má hodnotu přibl.2.500,- Kč a zaplatíte 10.000,– Kč. Na rubu doma zjistíte nápis made in China.

  Lidi, nezúčastňujte se předváděcích akcí v České republice! Jsou neseriózní.

 2. 5.5.2010 jsem se zúčastnila předváděcí akce v Červeném Kostelci -“SUPER reklamní show”,která zkončila naprostým fiaskem.Krom arogantního chování týmu chlapů po celou tu dobu, to zkončilo tím,že utekli bez zaplacení pronajatého sálu a bez odevzdání údajných malých dárků pro poslouchající.
  V momentě,kdy jim člověk naznačil,že nebude zákazník,začali urážet a hlavně většinu lidí tam nechali hodinu čekat na předem avizované dárky,kterých se ale nikdo nakonec nedočkal.
  Na závěr celé akce si začali uklízet a odnášet věci do auta a v momentě,kdy tam zůstala poslední větší krabice s údajnými dárky se už neobjevili.V krabici jsme po další čtvrt hodině čekání našli samé odpadky-papíry a věci na vyhození.Za spoustu podvedených lidí Věra Hůlková,Hana Modřanská,Emilie Nentvichová,Lída Kožešníková,Marie Nývltová,Jana Lelková,Hana Kubinová

 3. Chtěl bych všechny varovat před touto firmou. Matka koupila ,,kvalitní,, kuchyňské nádobí.Po prvním vaření začaly hrnce rezivět. A samozřejmě k reklamaci se nikdo nehlásí.Pro zákazníky má firma(spiše rozespalý pán) vyhrazeny pouze 2 hodiny v týdnu a to v páte od 8 do 10 hod.dopoledne a světe div se,samozřejmě nikdo telefon nebere jen záznamník.Asi má pán jiné starosti,než péče o zákazníka…schovávat se ,schovávat se……Na doporučené dopisy s reklamovaným zbožím také žádná odezva.Proto POZOR. !!!!!!Tipo Czech s.r.o. !!!! raději se obloukem vyhnout.Napište své zkušenosti.Určitě toto ojedinělý případ.

Comments are closed.